Zápis do rozvrhu ZS 2021/2022 - předměty katedry matematiky

Upozornění pro studenty k rozvrhům předmětů katedry matematiky

Vzhledem k tomu, že katedra matematiky vyučuje z velké části předměty prvního ročníku, je pro nás rozsah výuky, kterou musíme pokrýt, neznámý až do posledního zápisu prvních ročníků v polovině září. Může tak i na poslední chvíli docházet k úpravě rozvrhu jednotlivých vyučujících, a to i ve výuce vyšších ročníků. Proto je potřeba, abyste při zápisu do rozvrhu počítali s tím, že se vyučující (pokud jsou uvedeni) mohou měnit, cvičení může být přesunuto do jiné místnosti a výjimečně mu může být změněn i čas. Před začátkem semestru si tedy zkontrolujte v KOSu, zda k nějaké úpravě u vašeho cvičení nedošlo.

Předměty 1. ročníku bakalářského studia - opakované zápisy

Předměty B0B01LGR, B0B01LAG, B0B01LAGA, B0B01MA1, B0B01MA1A, B6B01ZDM

Cvičení těchto předmětů budou pro opakující studenty zpřístupňována k zápisu postupně podle aktuálního odhadu minimálního počtu skupin v prvním ročníku. K místům ve cvičeních nabídnutým na začátku zápisů do rozvrhu (7. června) budou přibývat další pár dní po zápisech do prvního ročníku, které jsou plánovány na 8. července, 9. srpna, 6. září a 15. září. Přijde-li k některému zápisu málo studentů, může se stát, že se po něm nová místa v některém předmětu neobjeví. Pokud byste někdo nenašel na žádném cvičení volné místo ani po posledních zápisech 15. září, obraťte se e-mailem na rozvrhářku katedry matematiky (viz níže).

Nová místa ve cvičeních: Po zápisu 9. srpna budou nová místa ve cvičeních nabídnuta 12.-13. 8. Pár nových míst se může objevit i o něco později.

Ostatní předměty 1. ročníku

Pokud nebude volné místo ve cvičení předmětu, který opakujete, kontaktujte e-mailem rozvrhářku katedry matematiky (viz níže).

Předmět B0B01LGR jako povinně volitelný pro program BIO

Kontaktujte e-mailem rozvrhářku katedry matematiky (viz níže).

Předměty vyšších ročníků

Většina míst ve cvičeních je už nabídnuta k zápisu. Budeme sledovat, jak se budou cvičení plnit, a když nebudou místa (celkově) stačit, nabídeme další. Kdyby se stalo, že se místa vyčerpala rychleji, než jsme očekávali, a žádná volná místa už nebyla nikde k dispozici, upozorněte nás na to (kontakt viz níže) a my co nejdříve přidáme další.

Rozvrhářka katedry matematiky:  Veronika Sobotíková  -  sobotik-zavináč-fel.cvut.cz

Za obsah odpovídá: doc. RNDr. Martin Bohata, Ph.D.